خرید ویلا / مازندران / چمستان / ویلا زیر قیمت نعمت آباد

ویلا زیر قیمت نعمت آباد

قیمت
170,000,000 تومان
اقساط بلند مدت و شرایط پرداخت فوق العاده ، مشاورین املاک ویلا برجسته
کد ملک 3278
زمین
200 متر مربع
بنا
120 متر مربع
طبقه
2
اتاق
2
سال ساخت
1397
انشعابات
آب, برق

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

ویژگی های ساختمان

توضیحات

ویلا زیر قیمت نعمت آباد


این بنای ویلایی با حیاط زیاد در مجموعه ویلایی نشین شهرکی نعمت آباد با نگهبانی دایمی و سند تک برگ دارای انشعابات کامل و جواز ساخت و پایان کار با بنای نوساز کلید نخورده در سمت شهرکی زیر قیمت مبله نعمت آباد به فروش می رسد .
این ویلای شهرکی نعمت آباد در شهر شهرکی زیر قیمت مبله دارای ملک مستقل و چهار دیواری است که دارای زمینی به مساحت 200  متر مربع و بنایی به متراژ 120 متر است و  به قیمت 170 میلیون تومان برای فروش می باشد .
که در منطقه جنگلی شهرکی زیر قیمت سعادت آباد تهرانی نشین ویلا فوق العاده برای فروش این سایت ویلا جنگلی شهرکی نعمت آباد  واگذار گردیده است این ویلا با نمای  فوق العاده استثنایی حیاط سازی شده به صورت زیبا و لاکچری در منطقه شهرک جنگلی شهرکی نعمت آباد یکی از موارد مورد پسند خرید اقساطی می باشد .
این ویلای شهرکی لاکچری توریستی تفریحی رفاهی که در شهر جنگلی شهرکی زیر قیمت مبله در نعمت آباد قرار گرفته است با کد ملک 1599 سال ساخت آن در سال 1397  به پایان رسیده است ویلایی جنگلی شهرکی زیر قیمت نوساز و کلید نخورده نعمت آباد که در شهر توریستی تفریحی رفاهی جنگلی نعمت آباد قرار گرفته است که یکی از عوامل خرید آسان برای ویلا های شهرکی زیر قیمت شیک و زیبا نصب شده می باشد ثبت رسیده است .


محدوده آدرس: اقساط بلند مدت و شرایط پرداخت فوق العاده ، مشاورین املاک ویلا برجسته