خرید ویلا / مازندران / چمستان / ویلا دوبلکس شهرکی سعادت آباد

ویلا دوبلکس شهرکی سعادت آباد

قیمت
780,000,000 تومان
اقساط بلند مدت و شرایط پرداخت فوق العاده ، مشاورین املاک ویلا برجسته
کد ملک 3008
زمین
420 متر مربع
بنا
240 متر مربع
طبقه
2
اتاق
3
سال ساخت
1397
انشعابات
آب, برق, گاز

شرایط فروش

نوع ملک

چشم انداز

وضعیت سند

ویژگی های ساختمان

توضیحات

ویلا دوبلکس شهرکی سعادت آباد

 

این بنای ویلایی با حیاط زیاد در مجموعه ویلایی نشین شهرکی دوبلکس شهرکی سعادت آباد با نگهبانی دایمی و سند تک برگ دارای انشعابات کامل و جواز ساخت و پایان کار با بنای نوساز کلید نخورده در سمت شهرکی دوبلکس شهرکی سعادت آباد به فروش می رسد .
این ویلای شهرکی دوبلکس شهرکی سعادت آباد در شهر شهرکی چمستان دارای ملک مستقل و چهار دیواری است که دارای زمینی به مساحت 420 متر مربع و بنایی به متراژ 240 متر است و  به قیمت 780 میلیون تومان برای فروش می باشد .
که در منطقه جنگلی شهرکی دوبلکس شهرکی سعادت آباد تهرانی نشین ویلا فوق العاده برای فروش این سایت ویلا جنگلی شهرکی دوبلکس شهرکی سعادت آباد واگذار گردیده است این ویلا دوبلکس شهرکی سعادت آباد با نمای  فوق العاده استثنایی حیاط سازی شده به صورت زیبا و لاکچری در منطقه شهرک جنگلی شهرکی دوبلکس شهرکی سعادت آباد یکی از موارد مورد پسند خرید اقساطی می باشد .
این ویلای شهرکی لاکچری توریستی تفریحی رفاهی که در شهر جنگلی شهرکی دوبلکس شهرکی سعادت آباد قرار گرفته است با کد ملک 1866 سال ساخت آن در سال 1397 به پایان رسیده است ویلایی جنگلی شهرکی دوبلکس شهرکی سعادت آباد نوساز و کلید نخورده که در شهر توریستی تفریحی رفاهی جنگلی قرار گرفته است که یکی از عوامل خرید آسان برای ویلا های شهرکی دوبلکس شهرکی سعادت آباد شیک و زیبا نصب شده می باشد ثبت رسیده است .


محدوده آدرس: مشاورین املاک ویلا برجسته